ANASAYFA > HİZMETLER > SEO HİZMETİ
Adana Seo - Ali Şahin Creative Agency

Adana Seo | ali-sahin.com.tr

Evet google arama motorlarında ilk sırada çıkma...
ali şahin c.a. olarak adana ve ulusal çapta küçük yada orta ölçekli firmalara seo hizmeti vermekteyiz. Freelancer yada "underground" olarak tabir edilen web geliştiriciler değiliz. seo ile alakalı paket satmayız ve tahhütsüz iş yapmayız. Proje bazlı ve sonuç odaklı çalışırız.

Muhtemel bu sayfayı adana seo firmaları yada seo firmaları sorgusunu aratarak girdiniz Sizlere tavsiyemiz sadece 2-3 dakikanızı alacak olan aşağıdaki içeriği incelemenizdir. Daha sonra kafanıza bir şeyler şekilllenirse isterseniz bize ulaşa bilrisiniz.

Klasik olarak seo: internet sitenizi belirlenen anahtar kelimelere göre, arama motorlarında üst sıralarda çıkartma faaliyetidir. İddalı olduğunuz bir mesleğiniz veya hizmetiniz varsa bunu insanların farıkına varmalarını sağlayacak en önemli platformlardan birisi de internettir. Kendi kişisel yada ilşletmenize ait web sitesi ile internet üzerinden milyonlarca kişiye yaptığınız iş ile alakalı bilgiler verebilirsiniz.
Şöyleki: Mevcut bir işiniz var yada yeni bir iş yeri açıyorsunuz. Ürün ve hizmetlerinizi pazarlamanız için faaliyette bulunmanız gerek. Bu yüzden satış için pazarlama yöntemleri belireyip kafanızda planlar hazırlayıp hedef müşteri kitleniz üzerine faaliyetlerde bulunuyorsunuz. İşte seo da aynen böyledir. Genel çalışmalarınız soyut pazar yani dijital ortamda yani arama motorları üzerindendir.

Mesela işiniz Metal ve Demir ürünleri üzerine olsun. Öncelikle müşteri profilinize ve işinizle alakalı en çok kullanılan anahtar kelimeleri analiz edip hedef anahtarkelimelerinizi belirleyelim. Bu anahtar kelimeler: profil doğramacılar, aluminyum sac, adana profil doğramacılar gibi anahtar kelimeler olsun google'da "adana profil doğramacılar" aramasını yaptığımızda eğer sizin ifrmanız 2. veya 3. sayfada çıkıyorsa "adana profil doğramacılar" aramasını yapan müşteriyi unutun. Gitti potansiyel müşteri...

1. sayfa'da çıkma : Eğer arama sonuçlarında 1. sayfada çıkıyorsanız müşeterinin sizi araması muhtemeldir. müşteriniz sizi aramasa bile mutlaka sizin sitenizin başlığını görecek ve sizden haberdar olmuş olacaktır.

ilk 3 'de olmak = Prestij ve Başarı
Arama sonuçlarında ilk 3 sırada çıkmak dijital pazarlama da muazzam bir durumdur. Anahtar kelimede arama yapan müşteri ilk 3 sırada sizin firmanızı gördüğünde hemen ilk size ulaşacak ve böylece potansiyel müşteriniz olası ticari faaliyette bulunma şansınız olacak. Ve dahası ilk 3 sırada içince olmak sektörel açıdanda çok önemli bir prestijdir.

Profsyonel seo : Tabikide sizler birseysel kullanıcılar olarak kendi seo faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ama nasıl bir sonuç alırsınız onu bilemeyiz. Lakin uzman bir destek alarak daha hacimli ve başarı odaklı sonuçlar almanız gayet mümkündür.

bir web sitesinin çiçek siparişi anahtar kelimesine göre periyodik tıklanma hacmini gösteren bir grafik rapor Ali Şahin C.A. web sitesinizin belirlediğiniz anahtar kelimelerine göre taahüt süresince tıklanma hacmini gösteren bir grafik raporları periyodik olarak sizlere sunuar.

Adana Seo Hizmeti  Seo Hizmeti  Orta ölçekli firmalar için seo  İşletmeler için seo  Profesyonel seo


---

İletişim:Reşatbey Mah, 5 Ocak Cad. 5 Ocak Apt. D1, 01120 Seyhan/Adana
Tel: 0322 409 3340
Eposta: irtibat@ali-sahin.com.tr


© ali-sahin.com.tr