Adana Seo

adana içerisinde seo ajansı arıyorsanız size yardımcı olacağız. yaratıcı ve kendimizde has yeteneklerimiz hakkında biraz bilgi verelim.


spoiler: "bizim web sitemizi google'da yukarı sıralara çıkarta bilir misiniz? -Tabi ki. Peki Bizim web sitemizi ilk sayfaya çıkara bilir misiniz?  -Elbette. Peki ya İlk sıraya çıkarta bilir misiniz? :) :) Evet"

Bu kısa bu kısa "biz yapariz abi" muhabbetinden den sonra gelelim işin gerçek mevzusuna Seo: search engine optimization

Yeni bir iş yeri açıyorsunuz ürün ve hizmetlerinizi pazarlamanız için faaliyette bulunmanız gerek. Bu yüzden satış için pazarlama yöntemleri belirlip planlar yapıyorsun. İşte Seo'da aynen böyledir. Soyut pazar yani dijital ortamda arama motorları üzerinden firmanızın internet sayfasını belirlediğiniz anahtar kelimelere göre üst sıralara çıkartma faaliyetidir.

Mesela işiniz Metal ve Demir ürünleri üzerine olsun. Öncelikle  müşteri profilinize ve işinizle alakalı en çok kullanılan anahtar kelimeleri analiz edip hedef anahtarkelimelerinizi belirleyelim. Bu anahtar kelime profil doğramacılar yada aluminyum sac olsun. Bu anahtar kelimelere göre arama motorlarında konumunuzu belirliyoruz. Bu sizin internet sayfanızın arama motorlarına opimize edilmesinin başlangıç noktasıdır.  Bu ilk aşamadan sonra belirlediğimiz anahtar kelimelere göre arama motorlarında bulunan bütün internet sayfalarını analiz eder ve pozitif hareket için yani üst sıralara çıkmanız için analizler sonucu planlama yapar ve bu planları uygularız. Böylelikle internet sayfanızın haret noktasınıda oluşturmuş oluruz. Artık bu noktadan sonra işletmeniz arama motorlarında yani google'da hedeflediğimiz noktaya hareket ediyor olacak. Bu hareket devam ederken olan biten ne varsa size açıklacı ve kolay anlaşılablir aylık raporlar sunarız.

Bizden Seo teklifi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi alamak istiyorsanız size mini brief verebilirz.

İletişim: Reşatbey Mah. 5 Ocak Cad. 5 Ocak Apt. D1, 01120 Seyhan/Adana
Tel: 0322 409 3340
Eposta: irtibat@ali-sahin.com.tr


ali şahin google plus ali şahin twitter ali şahin facebook ali şahin behance ali şahin youtube ali şahin linkedin

© 2018 | ali-sahin.com.tr